HARTwerkt voor jou

HARTwerkt voor jou

Wat kan HARTwerkt doen voor jou?

Hee,

Soms lijkt het erop alsof het met de hele wereld geweldig goed gaat. Op sociale media lijkt iedereen gelukkig en gaat alles goed. Als het met jou dan niet zo lekker gaat, denk je misschien dat je de enige bent. Niets vrolijkt je op en niets interesseert je ook nog maar iets. Je voelt je leeg en futloos. Als je sombere bui langer dan twee weken aanhoudt, gaat die misschien niet vanzelf over.

Het kan ook zijn dat je je eenzaam voelt en dat je niet zo goed weet hoe je dingen in je leven moet aanpakken. Dan kan het helpend zijn om met mensen te praten die hetzelfde hebben meegemaakt. Juist die mensen kunnen je een zetje geven dat je hard nodig hebt.

Onze stichting biedt dus graag een luisterend oor.
Dat kan in een persoonlijk gesprek met jou. Daarnaast kun je deelnemen aan een van onze (zelfhulp)groepen waar je met anderen kunt praten over oplossingen. Je krijgt er tips waar je iets mee kunt.

Neem gerust contact met ons op als je vragen hebt of mee wilt doen in een groep.


%d bloggers liken dit: